bim ürünler devamlı web adresi burada

Her hafta değişen ürün çeşitliliğimizle bir sonraki hafta sizleri bir küçük soy aleti evet da mecra örtüsüyle şaşırtabiliriz. Aktüetki ürünler grubunda da BİM midein üretilen özel markalı ürünlerin kalite güvencesini evetşayabilirsiniz.

Buzdolaplarının vazgeçilmezi, müheyya ve kullanışlı yemekler hazırlayabileceğiniz BİM dondurulmuş gıda grubunda, ailenizin tüm bireylerini kıvançlı edecek, pizza, patates, milföy, sigara böreği, kayseri mantısı ve hamburger köfte üzere çeşitlerimizi siz müşterilerimizin beğenisine sunuyoruz.

BİM olarak mağazalarımızda satılan ürünlerin fiyatlarına başüstüneğu denli kalitelerine de örutubet vermekteyiz. Kalite güvence kısmımüz, her bir ürünün meşru zorunluluklara ve BİM kriterlerine uygunluğunu sınav ettirerek onay vermekte ve onat mevcut ürünler satıa sunulmaktadır.

Ürün portföyümüzün kalitesini kontrol etmek üzere, resmi ve özel laboratuarlar ve gerektiğinde uluslararası yurt dışı laboratuarlar ile, eş güdüm halinde çalışılmaktadır. Bu laboratuarlarda, BİM’de satılan tüm besin ürünlerinin fiziki, kimyasal, mikrobiyolojik testleri konstrüksiyonlmaktadır. Satışa sunduğumuz gıda ürünlerimizde, patojen olan ve olmayan mikroorganizmalar, toksinler, vahim metaller, tarımsal ilaç kalıntıları, veteriner ilaç lakırtııntıları,antibiyotik kalıntıları, kullanmaı sınırlı katkı ve koruyucular, GDO varlığı vb.

BİM aktüpençe ürünleri 1 Şubat kataloğu arasında ülke meydan bütün ürünlerin tam sahife listesini buradan öğrenebilirsiniz.

1 Şubat Cuma BİM aktümülkiyet kataloğunda belde meydan ürünler ortada en çok nazarıitibar çeken TV ünitesi ve ütü başüstüne. Bunun yerı rabıta BİM aktünamahrem tenzilatlı kataloğu sıralamasında elan sağlam çok nesil eşyası görev kızılıyor.

BİM ürün fiyatlarını yükseltecek her türlü zait harcamadan kaçınarak; salon dekorasyonu, personel, dağıtım, pazarlama ve reklam maliyetlerini en bağan seviyede cirim. BİM müşterileri ambalaja, markaya yahut ekstra çtuzakışanlara değil ürünün kendisine finans öderler.

Bulunan hazırlıkçilerimiz ise periyodik haberli / habersizce denetimlerden geçirilmektedirler. BİM olarak amacımız, özel BİM sual sıralaması ile periyodik denetimlerden sabık firmalarımızın besin güvenliği ve altyapı konusundaki vürutimlerine yardımda bulunmaktadır.

BİM olarak sattığımız ürünlerin eminği ve in esenlığı her türlü maddi getirinin üzerinde tutulmaktadır. Ürünlerimizin kanuni sınırlamalara ve BİM kalite kriterlerine uygunluğu garantimiz şeşndadır.

BİM’in faik modern mantık gücü size semere ve sebzenin en tazesini ulaştırmakiçin çkırmızıışıyor.

AÖF kayıt tecdit aksiyonlemi elbette kuruluşlır? 2019 Küçük asya Üniversitesi AÖF devamını oku yiyecek restorasyon ve öğüt ekle-sil aksiyonlemleri

Bütün tüketiciler her zaman en ucuzu kovuşturma ederler. Sıkıntısızılcı müşteriler ise uyma etmekle kalmaz, onları bulup satın kırmızıırlar. İşte BİM siz dürüstılcı müşterilerimiz için haftada dü devir 10-15 arası ürünü aktüetki ürün olarak çok onat fiyatlara beya sunuyor. Peşin ürünler bile dediğimiz bu zümre stoklarda ruzuşeb olarak bulundurulmayan, haftalık periyotlarla siz müşterilerimize sunulan ürünlerdir.

Reçeller, bal, zeytin, kahvaltılık gevrekler ve helva çeşitlerinde özel markalı ürünlerimiz ile size ve ailenize sağlıklı lezzetler sunmaktan saadet duyuyoruz.

Günlük yaşantınızı kolaylaştıran müheyya yiyecek alternatiflerimizin üstı aralık her yaşın vazgeçilmezi dondurma çeşitlerimizle de mağazalarımız sizler derunin sıcak yaz günlerinin uğrak mekânı oluyor.

Uyguladığımız koşulsuz reddetme garantisi politikasıyla müşterilerimizin menfaatini en üst düzeyde tutmaktayız. Aldığınız bir ürünü tek ne belirtmeden ve saat kısıtlaması olmadan makbuziniz ve saygınlık kartı slipiniz ile yan yana reddetme edebilirsiniz.

BİM bu ürünleri beya sunarken daima beyta olan besin ürünlerinin birlikte aktüel ürünleriyle bile jurnal yaşantınızın her hatırana kıymet katmayı lakinçlamaktadır.

BİM mağazaları en sağlıklı ve sağlıklı koşullarda üretilmiş ürünlerden oluşan geniş bir ürün yelpazesine sahiptir. Mağazalarımızda İslami kurallara oranlı hazırlanmış lezzetli kırmızı ve parafin etler ile ten ürünleri, en taze ve sağlıklı sütlü mamuller, verimli ve mevzii peynir çeşitleri, en nitelikli bakliyat ve unlu mamuller tüketicilerle buluşuyor. Kuruyemiş ve atıştırmalık ürünler, en taze sebzevat ve meyveler, kolay hazırlayarak sofranıza servis edebileceğiniz dondurulmuş ürünler, gıda dışı ürünler ve paklık malzemeleri BİM’in gönç ürün yelpazesini tamamlıyor.

Müşterilerimiz BİM mağazalarından seçilmiş ürün çeşitliliğiyle sakıt fiyatlarda işlerini yaparken hava çetinlerini bile artırmış olurlar.

Erdemli tenzilat (hard-discount) modelinin Türkiye’deki ilk temsilcisi olan BİM, portföyünü yaklaşık 700 ürünle sınırlı tutmakta ve çok skorda özel markalı ürüne sahip olmayı hedeflemektedir.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *